УХАПШЕН ПИРОМАН: Осумњичен за изазивање пожара у Никшићу
У НЕДЕЉУ око четири сата, полицији је пријављено да је у насељу Ћеменица у Никшићу дошло до пожара на ниском растињу.

Фото: Управа полиције Црне Горе
Узврђено је да је пожар подметнут, те је идентификован извршилац Ч.Г. (19) из Никшића
- Обавештен је надлежни тужилац који се изјаснио да се у радњама Ч.Г. стичу елементи кривичног дела изазивање опште опасности и по његовом налогу полиција је осумњиченог лишила слободе. Ч.Г. ће уз кривичну пријаву бити приведен поступајућем тужиоцу на даље поступање, саопштено је из Управе полиције.
Препоручујемо

ШКАЉАРЦИ "ПАЛИ" У ШПАНИЈИ: Међу ухапшеним и један од вођа банде Пинк Пантер (ФОТО)
08. 08. 2021. у 12:46

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)