РАСВЕТЉЕНА ПЉАЧКА МАНАСТИРА У РЕЖЕВИЋИМА: Пријаве због крађе двојици малолетика из Србије
11. 08. 2021. у 17:11
БУДВАНСКА полиција поднела је кривичну пријаву против двојице малолетника из Србије због крађе новца из манастира у Режевићима.
Повезане вести
ЗАПУШИЛИ МУ УСТА, ВЕЗАЛИ ГА И МУЧИЛИ: Одређен притвор Новљанима који се сумњиче за отмицу Р. С., држављанина Србије
ЦРНОГОРСКА глумица Дарија Прашчевић Трипковић и њен познаник Милан Плављанић из Херцег Новог - особе су које се сумњиче да су отеле, мучиле и нанеле тешке повреде В. С.,држављанину Србије, али ни после четири дана од када је он ослобођен из руку киднапера још није познат мотив његовог киднаповања.
10. 08. 2021. у 21:20
ЦРНОГОРСКА ГЛУМИЦА УХАПШЕНА ЗБОГ ОТМИЦЕ СРБИНА: Жртву намамили у стан, па је сатима мучили
ДАРИЈА Трипковић Прашчевић и Милан Плављанић, обоје из Херцег Новог, ухапшени су због сумње да су српског држављанина В. С. држали заточеног у једном стану у Херцег Новом, где су га мучили и нанели му тешке телесне повреде.
09. 08. 2021. у 19:02
Најновије из рубрике
ДИВА КОЈА ПОМЕРА КОНТИНЕНТЕ: Никшићанка Гордана Сарић, професорка француског и латинског, пригрлила и Оскар популарности
ТЕК што се прошле године у Мексику преко Академије високе интелигенције нашла у друштву 50 незаборавних дама планете, јер је њен живот "стуб културе савременог света", потом награде "Божанска жена" у Сенату Рима, као и почасне награде "Наји Наман" у Либану за целокупно стваралаштво у конкуренцији од 4.371 песника из 92 земље, те Награде за изврсност у Модени, уз титулу амбасадорке мира и Дијамантну диплому у Русији, Никшићанка Гордана Сарић пригрлила је и Оскар популарности!
05. 01. 2026. у 12:47В.К.
ВЛАСТ НЕ ЧУЈЕ ЊЕГОШЕВ ЗАВЕТ: Дан оснивања престонице Цетиње обележиле поруке градоначелника да неће бити обнове капеле на Ловћену
ДАН оснивања престонице Цетиње обележиле су поруке градоначелника да неће бити обнове капеле на Ловћену. Док већинска Црна Гора слави Ловћен, Његоша и његову заветну цркву на Језерском врху, локална власт у Цетињу поводом Дана престонице, кроз речи градоначелника Николе Ђурашковића (СДП) поручује да Ловћен није простор за "предосећаје" и завете који служе "туђим интересима", мислећи очигледно на Србију.
05. 01. 2026. у 05:00В.К.
ЦРНУ ГОРУ ЧЕКА ОПАСНО НЕВРЕМЕ: Најављена обилна киша уз јак ветар - на снази црвени метеоаларм
У ЦРНОЈ Гори ће сутра на подручју целе земље бити на снази црвени метеоаларм, а метеоролози су најавили обилну кишу, јак ветар и грмљавину, јавили су данас црногорски медији.
04. 01. 2026. у 17:24
КОД СПОМЕНИКА ЛОВЋЕНСКА ВИЛА, ОДАТА ПОЧАСТ СТРАДАЛИМА У ДВА ЗЛОЧИНА НА ЦЕТИЊУ Невине убијених 23 заслужује споменик
ТУЖНО је било првог јануарског дана на Цетињу. Свеће и цвеће код споменика Ловћенска вила у знак сећања на 13 невиних жртава, међу којима и двоје деце, које је прошле године на тај дан убио Александар Ацо Мартиновић.
02. 01. 2026. у 20:00В.К.
ИЗУЗЕТНО РЕТКА ПОЈАВА: У Подгорици од јутрос пада снег
У ПОДГОРИЦИ од јутрос пада снег, што је изузетно ретка појава за црногорски Главни град.
02. 01. 2026. у 09:12
Коментари (0)