УХАПШЕНИ ОСУМЊИЧЕНИ: Полиција у Пљевљима открила плантажу марихуане
СЛУЖБЕНИЦИ полиције Центра безбедности Пљевља су у уторак вече око 23 часа у месту Братосавина открили плантажу марихуане и на лицу места ухапсили Ј.Ј. (25) и О.Ђ. (22) из Пљеваља.

М.Д.
Полициски службеници су њих двојицу у уторак вече Пзатекли на наведеној локацији како пакују стабљике марихуане у веће пвц вреће.
- Полиција је пронашла и изузела укупно 230 стабљика марихуане од којих је 68 било спаковано у вреће – саопштила је Управа полиције.
- Ј.Ј. (25) и О.Ђ. (22) обојца из Пљеваља су лишени слободе због постојања основане сумње да су извршили кривично дело неовлашћена производња, држање и стављање у промет опојних дрога и биће уз кривичну пријаву приведени државном тужиоцу у Вишем државном тужилаштву у Подгорици – наводи се у саопштењу.

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)