БЕЧИЋ ПОСЛЕ КРВИЧНЕ ПРИЈАВЕ ПРОТИВ БЕЛИВУКОВОГ КЛАНА : Ко је угостио монструме у Црној Гори, са киме су се дружили?

М. С.

18. 08. 2021. у 19:18

ТАДАШЊИ помоћник директора за борбу против организованог криминала и корупције Зоран Лазовић нас је на прес конференцији за новинаре крајем јануара ове године убеђивао да Црна Гора нема разлога да страхује од присуства Вељка Беливука и Марка Миљковића на територији ЦГ, да они нису непријатељи Црне Горе, да их инспектори Сектора којим је руководио држе на оку 24 часа и да ће их спречити у сваком покушају спровођења криминалних активности.

БЕЧИЋ ПОСЛЕ КРВИЧНЕ ПРИЈАВЕ ПРОТИВ БЕЛИВУКОВОГ КЛАНА : Ко је угостио монструме у Црној Гори, са киме су се дружили?

Фото Скупштина ЦГ

Данас из саопштења СДТ-а сазнајемо да се основано сумња да су они месецима пре тога, управо у сред Црне Горе реализовали гнусне злочине, налик онима које су како чујемо од надлежних у Србији чинили у Ритопеку.

Ово ке твитовао председник Скупштине Алекса Бечич, након саопштења Специјалног тужилаштва о Беливуковој банди и њиховом деловању у Црној Гори.

-Отварају се многа питања, поред оних које питамо већ дуже време, а она понављам гласе - Ко је монструозну групу угостио у Црној Гори, са ким су се све дружили, сретали, ко их је скинуо са листе лица којима је забрањен улазак у Црну Гору итд., каже Бечић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: Држава нам је на погрешном путу!

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"

ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.

26. 12. 2025. у 12:34

Коментари (0)

ХАОС У УКРАЈИНИ: Зеленски је донео одлуку која је шокирала многе