НЕ МОЖЕМО ДА ГАРАНТУЈЕМО СИГУРНОСТ НА ЦЕТИЊУ: Секуловић саопштио новинарима, Брђанин каже да полиција не може да предвиђа
МИНИСТАР унутрашњих послова Сергеј Секуловић поручио је да не могу да гарантују апсолутну сигурност ниједном грађанину ни новинару који 5. септембра буде на Цетињу!

Фото: Јутјуб/Al Jazeera Balkans
- Када би је гарантовали, морали бисмо да имамо по једног полицајца по грађанину. Скуп за 3. септембар је пријављен, а за 5. септембар није - рекао је он.
- Црна Гора је створена на Цетињу, не смемо да дозволимо да ова садашња Црна Гора умре на Цетињу.
Директор Управе полиције Зоран Брђанин додао је да полиција није ту да предвиђа догађаје и да је осећање сигурности индивидуално.
- Није рат, није ванредно стање, ми гарантујемо људима безбедност у објективним околностима. Питање може ли се гарантовати безбедност тог дана треба поставити и медијима, јер сам видео да значајно узнемирење јавности не изазивају догађаји, већ начин њихове интерпретације у медијима. Ми можемо гарантовати да ћемо радити свој посао - казао је Брђанин, додајући да се нико не бави узроцима ни питањем како смо дошли довде.
- Замислите да сви медији од данас до 6. септембра објављују празне стране. Би ли то имало неку реакцију? Шта ви планирате? Какав је ваш уређивачки концепт? Да ли ће и даље бити текстови који ће смиривати тензије или подизати тензије? Да ли сте ви имали колегијуме? Да ли је била каква иницијатива да се сви састанете, загрлите и одете заједно на Цетиње и покажете да је свако од вас дошао да искаже неко своје увјерење - казао је Брђанин.
Препоручујемо

ВЕРНИ НАРОД ЧЕКА ПАТРИЈАРХА ПОРФИРИЈА: У суботу креће велика ауто-колона из Никшића
31. 08. 2021. у 14:30

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!
ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.
20. 07. 2025. у 15:05

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (1)