МИЛЕНКО ЈОВАНОВ: Хаос на Цетињу је сценарио који је припремао Ђукановић
ПОТПРЕДСЕДНИК Главног одбора СНС Миленко Јованов изјавио је вечерас поводом дешавања у Црној Гори да је у питању очигледан сценарио који је припремала бивша власт и председник Црне Горе Мило Ђукановић.
Фото: Архива
- Ово је очигледан сценарио који припремала бивша власт у ЦГ оличена пре свега у председнику Милу Ђукановићу који је у циљу хомогенизације свог бирачког тела прибегао најрадикалнијем национализму - рекао је Јованов.
Он је истакао да би се пре свега осврнуо на чињеницу да је од момента покретања литије почело храњење експлицитног национализма ДПС и Мила Ђукановића.
Јованов је још нагласио да Србија шаље поруке мира, не само кад је у питању Црна Гора, већ и кад је у питању цео регион.
Препоручујемо
КОМИТЕ ПРАВЕ ХАОС НА ЦЕТИЊУ: Руше заштитне ограде, полиција немо гледа (ВИДЕО)
04. 09. 2021. у 11:53
МИНИСТАР ВУЛИН: Забринут сам за српски народ, иза свега стоји Ђукановић
04. 09. 2021. у 18:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЕПСКИ ДЕБАКЛ! Арина Сабаленка избачена са Ролан Гароса
НАЈБОЉА тенисерка планете Арина Сабаленка неће се такмичити у завршници Ролан Гароса.
03. 06. 2026. у 15:48
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)