ОТКАЗАЛИ ПОСЛУШНОСТ: Предузете мере против два пилота којa су одбила да превезу Порфирија и Јоаникија
06. 09. 2021. у 14:00
ДВОЈИЦА службеника Авио-хеликоптерске јединице МУП-а одбила су задатак да се ставе на располагање Управи полиције, саопштио је Миодраг Бешовић, директор Директората за ванредне ситуације у КИЦ-у.
Повезане вести
ВУЛИН О ДОГАЂАЈИМА НА ЦЕТИЊУ: Од кога су Мила штитили телохранитељи? Од патријарха, митрополита, да га неће тамјаном каквим погодити?
МИНИСТАР унутрашњих послова Србије Александар Вулин, гостујући у јутарњем програму телевизије Пинк, истакао је да јучерашњи догађај на Цетињу јасно говори колико је битно да сви Срби буду сложни и да увек наступају као јединствен политички народ.
06. 09. 2021. у 11:06
КРАХ БРАТСТВА ЂУКАНОВИЋ - КОНЦЕРН "ВИЈЕСТИ" НА ЦЕТИЊУ: У диму сузавца на Белведеру пропао план да разбију СПЦ и српско јединство
КАКАВ крах сијамских близанаца Мила Ђукановића и концерна Вијести на Цетињу. У диму бачених сузаваца распршиле су се као мехур сапунице надања Ђукановића и Вијести да би Црну Гору поново могли да врате под њихове мафијашке канџе, пише Дражен Живковић, главни и одговорни уредник ТВ Прва и оснивач Борбе.
06. 09. 2021. у 11:05
РУСКИ ПАТРИЈАРХ ЧЕСТИТАО УСТОЛИЧЕЊЕ ЈОАНИКИЈА: Добри пастир полаже свој живот за стадо
РУСКА православна црква је са забринутошћу пратила догађаје у Црној Гори, молећи се за мир у тој земљи, саопштио је патријарх Московски и целе Русије Кирил.
06. 09. 2021. у 10:19
ДЕО БЕЗБЕДЊАКА ЈЕ ОДБИО ПОСЛУШНОСТ: Свечаном чину устоличења на Цетињу претходили су драматични сати у ноћи између суботе и недеље (ФОТО)
НЕКЕ безбедносне структуре отказале су послушност током нереда на Цетињу.
06. 09. 2021. у 10:19
Најновије из рубрике
ОПСАДНО СТАЊЕ НА ЦЕТИЊУ: Пуцано из снајпера, сумња се на покушај убиства
НА ЦЕТИЊУ је данас дошло до пуцњаве. Истрага је у току.
13. 05. 2026. у 14:05
ДЕМОКРАТЕ И СРПСКО ПИТАЊЕ: Кад требају гласови позивају се на Амфилохија, а када треба заузети став - напуштају гласање
Напустивши гласање о декларацији о поништењу признања тзв. Косова у Зети, Демократе су још једном отвориле питање свог стварног односа према српском народу и идентитетским питањима у Црној Гори.
13. 05. 2026. у 12:21
МЛАДИ ЖЕЉНИ ОСТРОГА ТРАЖЕ СМИСАО ЖИВОТА: "Новости", међу масом верника, са хиљадама њих из Црне Горе, Србије, РС... (ФОТО)
ХИЉАДЕ верника из Црне Горе, Србије, Републике Српске..., јуче су, као минулих дана са страхом Божјим приступиле ћивоту Светог Василија Острошког, на слави манастира Острог.
13. 05. 2026. у 06:30
МИЛИ "ПАО" У РИМИНИЈУ: У Италији ухапшен осумњичени за убиство Шћепана Рогановића (ФОТО)
МИЛИ Бајрамовић (33), који се у евиденцији црногорске полиције води као припадник "шкаљарског клана", ухапшен је у Риминију, у Италији, због сумње да је, у фебруару 2020, убио Новљанина Шћепана Рогановића, саопштено је у ноћи између понедељка и уторка из Управе полиције Црне Горе.
12. 05. 2026. у 22:37
ПОЗВАО ГА ДА ПОСЕТИ МУРИНУ: Јаков Милатовић, председник Црне Горе, сусрео се са генералним секретаром НАТО Марком Рутеом
ПРЕДСЕДНИК Црне Горе Јаков Милатовић током предавања на Факултету политичких наука у Подгорици позвао је генералног секретара НАТО Марка Рутеа да када следећи пут кад дође у Црну Гору посети Мурино, место где је у бомбардовању 1999. године страдало шест људи.
12. 05. 2026. у 22:09
Boris
06.09.2021. 14:55
Treba im reci da ne postoje uslovi da vise budu u MUP-u