МИЛАН КНЕЖЕВИЋ НАЈАВИО: "У најскорије време сазваћу седницу Одбора за одбрану и безбедност!"

В. К.

06. 09. 2021. у 16:33

ПРЕДСЕДНИК скупштинског Одбора за одбрану и безбедност и лидер Демократске народне партије Милан Кнежевић казао да ће у најскоријем року заказати седницу тог тела на којој ће тражити саслушање челника Министарства унутрашњих послова и полиције, поводом дешавања на Цетињу.

МИЛАН КНЕЖЕВИЋ НАЈАВИО: У најскорије време сазваћу седницу Одбора за одбрану и безбедност!

Фото: Принтскрин

- У најскорије време сазваћу седницу Одбора за одбрану и безбедност на којој ће се донети одлука о контролном саслушању министра унутрашњих послова, директора Управе полиције и директора Агенције за националну безбедност, како би утврдили шта се све дешавало поводом устоличења, као и ко је одговоран за евидентне пропусте и оно што је и што је могло да ескалира у озбиљне грађанске сукобе - рекао је Кнежевић Телевизији А1.

Он је казао да ће тражити да се испитају и наводи премијера Здравка Кривокапића о покушају државног удара.

- Потребно је испитати и наводе премијера Кривокапића о државном удару - истакао је председник скупштинског одбора за одбрану и безбедност.

БОНУС ВИДЕО:

ВЕЉОВИЋ СА ЛИСИЦАМА СПРОВЕДЕН У СУД

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!

ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.

20. 07. 2025. у 15:05

Коментари (0)

НА ФАКУЛТЕТИМА СУ СВИЊЦИ: Шешељ открио како једним потезом решити проблем блокадера згубидана