НА ЦЕТИЊУ ДАНАС МИРНО: У граду се и даље осећа мирис сузавца - на плочницима црни трагови од шок-бомби (ФОТО)
06. 09. 2021. у 16:43
У ЦЕТИЊУ је данас потпуно мирно, иако се у центру и даље осећа мирис сузавца којим су натопљене околне зграде.
Pa ovi milovi plaćenici i milo shvatili da na ovaj način ne postižu ništa...
Повезане вести

СРАМНО ПОНАШАЊЕ АКТИВИСТКИЊА КОМИТА НА ЦЕТИЊУ: Испливао ужасан снимак - најсрамније увреде на рачун верника и СПЦ (ВИДЕО)
ПОРЕД многобројних снимака насиља, провокација и нереда који су се јуче појавили са Цетиња, данас се појавио и снимак активисткиње комита на Цетињу која упућује најсрамније увреде на рачун верника и СПЦ.
06. 09. 2021. у 14:14

ОТКАЗАЛИ ПОСЛУШНОСТ: Предузете мере против два пилота којa су одбила да превезу Порфирија и Јоаникија
ДВОЈИЦА службеника Авио-хеликоптерске јединице МУП-а одбила су задатак да се ставе на располагање Управи полиције, саопштио је Миодраг Бешовић, директор Директората за ванредне ситуације у КИЦ-у.
06. 09. 2021. у 14:00

"НОВОСТИ" НА ЦЕТИЊУ ДАН НАКОН УСТОЛИЧЕЊА: Ево каква је тренутно ситуација - монаси настављају живот у молитви (ФОТО)
ДАН након устоличења митрополита Јоаникија у Цетињском манастиру током литургије коју је служио патријарх српски Порфирије, све је потпуно мирно.
06. 09. 2021. у 13:50

ПРОЦУРИО СНИМАК СА ЦЕТИЊА: Мило и Чанак хаос на Цетињу организовали уз чивас и пиво (ВИДЕО)
НА ВИДЕО-запису, у чији посед су дошле "Новости", можда се и најбоље види срамна позадина јучерашњих догађаја на Цетињу.
06. 09. 2021. у 12:08

СНАЖНА ПОРУКА ЕПИСКОПА СЕРГИЈА: Да смо одустали од устоличења на Цетињу - изгубили бисмо себе!
УСТОЛИЧЕЊЕ митрополита Јоаникија сада је иза нас. Памтићемо га по нередима, претњама, запаљеним гумама и баченим каменицима, по искаљеној мржњи, али и по снази коју Српска Црква има и мора имати да би српски народ преживио и надживио своје џелате, истакао је епископ бихаћко-петровачки Сергије.
06. 09. 2021. у 11:22

ВУЛИН О ДОГАЂАЈИМА НА ЦЕТИЊУ: Од кога су Мила штитили телохранитељи? Од патријарха, митрополита, да га неће тамјаном каквим погодити?
МИНИСТАР унутрашњих послова Србије Александар Вулин, гостујући у јутарњем програму телевизије Пинк, истакао је да јучерашњи догађај на Цетињу јасно говори колико је битно да сви Срби буду сложни и да увек наступају као јединствен политички народ.
06. 09. 2021. у 11:06
Најновије из рубрике

ХИЉАДУ УЧЕСНИКА ДЕЧИЈЕГ КАРНЕВАЛА У ХЕРЦЕГ НОВОМ: Најважнији су дечији осмеси
На завршетку дводневног 16. Међународног дечијег карневала, у организацији херцегновског Омладинског центра град је био испуњен музиком, игром, најмаштовитијим костимима и осмесима и око хиљаду учесника и још више публике.
08. 06. 2025. у 13:35

"ТУРБУЛЕНЦИЈЕ" У ВАЗДУШНИМ ЛУКАМА: Неизвесан поступак концесије за црногорске аеродроме због оставки дела чланова комисије
ЈЕДАН број чланова тендерске комисије за поступак концесије за право коришћења две ваздушне луке Подгорица и Тиват, саветница премијера Милојка Спајића и представници Министарства финансија, поднели су оставке на чланство у том телу јер сумњају у инструираност појединих чланова и неравноправност понуђача, па због тога не желе да дају легитимитет таквом процесу.
07. 06. 2025. у 07:56В.К.

ИЗБОРНИ ТУРИЗАМ ЋЕ БИТИ ЗАУЗДАН: Предлог Закона о бирачком списку и проблем "Шавник" пред парламентарним телом
НАКОН што је прошле седмице опозиција запретила блокадом Одбора за изборну реформу, из Покрета Европа сад су поручили да се закон о бирачком списку који су предложиле Демократе може разматрати само пред тим парламентарним телом.
06. 06. 2025. у 23:45В.К.

ГОРШТАЦИ ЗАВИЧАЈУ ВЕРНИ И У РАВНИЦИ: Тродневним слављем у Бачком Добром Пољу обележено 80 година од колонизације Црногораца
СЕЛО Бачко Добро Поље, недалеко од Врбаса, тресло се ових дана од громогласне песме потомака црногорских колониста - горштака који су пре осамдесет година дошли из љутог крша у Панонску низију и ту остали.
06. 06. 2025. у 17:57В.К.

СКЛОНИШТЕ ЗА ПСЕ ЛУТАЛИЦЕ: У селу Добриње обезбеђен објекат за смештај око 200 животиња без дома (ФОТО)
У СЕЛУ Добриње код Бијелог Поља отворено је прво склониште за напуштене псе у тој општини.
06. 06. 2025. у 16:57
Коментари (1)