НЕ ПРЕСТАЈЕ "АЦО, СРБИНЕ": Грађани уз скандирање испраћају Вучића из Опланића (ВИДЕО)
26. 06. 2026. у 19:46
26. 06. 2026. у 19:46
26. 06. 2026. у 19:27
26. 06. 2026. у 12:47
26. 06. 2026. у 11:49
26. 06. 2026. у 19:16
26. 06. 2026. у 19:04
Marko
12.09.2021. 15:58
Ово што Дајковић каже да је најбоњи Србин онај којег нема ме је подсетило на Америчку званичну политику док је покоравала и уништавала њено нативно становништво, које су они звали Индијанцима. Они су тада говорили дословце: "Најбољи Индијанац је мртав Инијанац".