ПО ПОТЕРНИЦИ ИНТЕРПОЛА: Пљевљак изручен Италији

М. Д.

16. 09. 2021. у 00:20

ПЉЕВЉАК Д. П. (51), за којим је НЦБ Интерпол Рим расписао међународну потерницу ради издржавања казне затвора у трајању од шест година и шест месеци, изручен је у среду Италији.

ПО ПОТЕРНИЦИ ИНТЕРПОЛА: Пљевљак изручен Италији

Фото: Интерпол

- Службеници Управе полиције данас су реализовали екстрадицију из Црне Горе у Републику Италију особе која је осуђена на шест година и шест месеци затвора због трговине наркотицима - саопштено је из Управе полиције.

Пљевљаку је казна изречена пресудом Апелационог суда у Милану због кривичног дела трговина опојним дрогама, наводи се у саопштењу.

Екстрадиција је реализована на основу Решења о изручењу Министарства правде, људских и мањинских права Црне Горе, донесено на основу Додатног билатералног уговора о изручењу између Републике Италије и Црне Горе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".

22. 01. 2026. у 17:27

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

УМРО НА БИНИ: Смрт Љубе Мољца о којој је причала Југа - тог јутра га је јако болела глава, а ближио му се 46. рођендан