МИЛОВ КУМ ОСУМЊИЧЕН ЗА ПРАЊЕ НОВЦА: СДТ наредио истрагу власника "Вектре"

В. К.

18. 09. 2021. у 06:39

ДРАГАН Брковић, власник компаније "Вектра", његови синови Борис и Бојан, као и извршни директор компаније Милић Поповић под истрагом су Специјалног државног тужилаштва због кривичног дела злоупотреба овлашћења у привреди и прања новца.

МИЛОВ КУМ ОСУМЊИЧЕН ЗА ПРАЊЕ НОВЦА: СДТ наредио истрагу власника Вектре

Фото: Јутјуб/Ministarstvo poljoprivrede/Predsjednik Crne Gore

Ово је саопштила специјална тужитељка Лидија Вукчевић на конференцији СДТ-а и Управе полиције.

Брковић, синови и Поповић осумњичени су да су компанији "Вектра" причинили вишемилионску штету, а себи прибавили незакониту имовину. Осумњичени током 2018. и 2019. за седам милиона евра продали део имовине предузећа, а новац није отишао за оно за шта је намењен, казала је Вукчевићева.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)