ГРАД ВЕЛИЧИНЕ КРУПНИЈЕГ ОРАХА ЗАСУО ТИВАТ: Падала стабла, велико невреме у Црној Гори (ФОТО)
ИАКО је календарски лето, велико невреме које је данас захватило Тиват и околину ретко се дешава и у сред зиме.

Фото: Б. Дабић
Јак југозападни ветар, киша и град величине крупнијег ораха, нанео је велику материјалну штету мештанима. Бројни аутомобиле су оштећени, као и објекти, воћњаци. Пало је и неколико стабала.

Фото: Б. Дабић
Град је засуо насеља Брда, Обала Ђурашевића, Обала Богишића и Крашићи.
Велика количина кише која је пала за врло кратко време изазвала је и мање поплаве на саобраћајницама у центру Тивта. Десетине радника локалног Комуналног предузећа су брзо интервенисали и отклањају последице.

Фото: Б. Дабић
На рашчишћавању терена и отклањању последица невремена ангажоване су екипе Комуналног предузећа, Службе заштите Тивта и добровољних ватрогасних друштава.
БОНУС ВИДЕО: Хороскоп за 18.9.2021.

ТРАМП СПУСТИО ЦАРИНЕ И СРБИЈИ: Ево колико сада износе и када одлука ступа на снагу
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп изјавио је данас да ће свим земљама, укључујући и Србију, уведене царине бити суспендоване, осим за Кину, којој је тарифе увећао на 125 одсто.
09. 04. 2025. у 20:44

ПРОГЛАШЕНО ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Дато упутство и за Србију,Аустрија ЗАТВОРИЛА 20-ак граничних прелаза да спречи ширење слинавке и шапа
МИНИСТАРСТВО пољопривреде Србије апеловало је недавно на све сточаре, ветеринаре и друге актере у сектору сточарства да предузму све неопходне мере како би спречили потенцијални унос болести слинавке и шапа у Србију и буду максимално одговорни.
08. 04. 2025. у 14:48 >> 18:42

СУРОВА ОСВЕТА КАДИРОВА: Малолетник убио полицајца, након ликвидације његов леш изложен на градском тргу - лидер Чеченије тражи казну и за по
ТЕЛО чеченског тинејџера који је напао полицијску станицу и убио једног службеника у граду Ачхој-Мартану изложено је на градском тргу, пренела је руска "Газета".
10. 04. 2025. у 12:21
Коментари (0)