ДЕТАЉИ НЕЗАПАМЋЕНЕ ТРАГЕДИЈЕ: Убио супругу, ранио ћерку, побегао па извршио самоубиство
НЕЧУВЕНА трагедија у Петњици код Берана.

Фото: М.С.
А. Шкријељ (50) је у породичној кући тупим предметом нанео повреде својој супрузи Е. Ш. (36), која је подлегла повредама.
- Он је такође тешке повреде нанео и ћерки А. Ш. (15). Након тога удаљио са лица места и извршио самоубиство. Његово беживотно тело полиција је пронашла око 00.30 часова - казали су из Управе полиције.
О догађају је обавештен државни тужилац у Вишем државном тужилаштву у Бијелом Пољу.
Препоручујемо

НЕЗАПАМЋЕНА ТРАГЕДИЈА КОД БЕРАНА: Убио супругу, ранио ћерку и потом се убио
22. 10. 2021. у 09:00

ЛЕТОВИ ЈАЧАЈУ ПРИВРЕДУ: Запуштени аеродром у Беранама поново интересује власт
11. 10. 2021. у 06:34

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!
ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.
20. 07. 2025. у 15:05

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (1)