ЗАПЛЕЊЕНО 37 КИЛОГРАМА КОКАИНА: Албански држављанин ухапшен на граничном прелазу Дебели бријег
СЛУЖБЕНИЦИ граничне полиције и Управе Царина јутрос су на граничном прелазу Дебели бријег контролом возила марке VW албанских регистарских ознака, пронашли више од 37 килограма кокаина.

Фото Илустрација
Како сазнају "Новости", због кријумчарења кокаина ухапшен је 55-годишњи Петрит Субаши, албански држављанин. Са њим у аутомобилу су били још 50-годишњи Е.С. и 18-годишњи С.С., такође држављани Републике Албаније.
Саговорник "Новости" објашњава да је кокаин био упакован у 35 пакета, и смештен у специјалном бункеру направљеном на возилу, којим је осумњичени планирао да напусти Црну Гору.
Препоручујемо

НАСТАВАК РЕПРЕСИЈЕ НАД СРБИМА У ЦРНОЈ ГОРИ: Одржано суђење мајци Милана Кнежевића
29. 11. 2021. у 13:23

ХРВАТ, СЛОВЕНАЦ И ИТАЛИЈАН ТУКЛИ СРПСКЕ ПОЛИЦАЈЦЕ: Ево ко су страни држављани ухапшени у насилним блокадерским протестима
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић изјавио је данас да је током синоћњих протеста повређено 75 полицајаца, а приведено 114 лица од којих 3 страна држављанина.
15. 08. 2025. у 12:21

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци
ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.
13. 08. 2025. у 11:24

ЦИФРА - БОЛИ ГЛАВА: Колику пензију прима Берчек? Сваког месеца на рачун му лежу ДВЕ СУМЕ
МНОГИ кажу да је Александар Берчек један од највећих глумаца на овим просторима, а он је свој таленат доказивао идући из улоге у улогу, и изнова показујући чари свог глумачког умећа.
15. 08. 2025. у 13:20
Коментари (0)