ВЕЛИКА ИЗЛАЗНОСТ У ЦРНОЈ ГОРИ: У Мојковцу до 11 часова гласало је 33,97 гласача
У ЦРНОЈ Гори се данас одржавају локални избори у Мојковцу, Петњици и Цетињу.

Фото: Радио Петњица
Рекордна излазност је на биралиштима у Мојковцу, где су бирачи на неким бирачким местима чекали на њихово отварање и пре седам часова. До 11 часова у овом граду гласало је према подацима коалиције За будућност Мојковца 33,97 одсто грађана уписаних у бирачке спискове!
У Петњици је до тог времена гласало 17,43 посто, а на Цетињу до 11 часова гласало је 19,18 одсто.

Фото: РТВ Цетиње
У Мојковцу се надмеће шест изборних листа Уједињена Црна Гора-Уједињени Мојковац, Не дамо Мојковац, коалиција ДПС-СД-ЛП, Демократе, ГП УРА и За будућност Мојковца.
Општинској изборној комисији на Цетињу пријављени су случајеви фотографисања изборних листића, а како је саопштено из изборног штаба СД неколико листића проглашено је неважећим.
У црногорској престоници ''боре се'' листе - Стара гарда ЛСЦГ , Еколошка Књажевина Стара Црна Гора,"Да вратимо понос Црној Гори! ДПС - Мило Ђукановић", СДП и грађани "Свим срцем за Цетиње", "Цетињска УРА - Грађански покрет УРА - Може Цетиње! Може Црна Гора!", "Часно за Цетиње" - СНП ЦГ, које предводи Зоран Мартиновић, "Демократе - црногорско, а светско! Цетиње", које предводи Данило Мрваљевић и "СД - ЛП вазда доследни Цетињу".
На локалним изборима у Петњици учествују Странка Правде и помирења, СДП, Социјалдемократе, Бошњачка странка, ДПС, Демократе, и листа СНП.
Препоручујемо

ОТВОРЕНА БИРАЛИШТА У ЦРНОЈ ГОРИ: Данас се одржавају локални избори у три општине
05. 12. 2021. у 07:36

НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: "Кључан је био позив једног човека"
У ДРАМИ која је привукла пажњу светске јавности, амерички председник Доналд Трамп јуче је на друштвеним мрежама објавио да су Индија и Пакистан, након четири дана жестоких сукоба дуж границе, пристали на „потпуни и тренутни прекид ватре“.
11. 05. 2025. у 10:48

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?
РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.
10. 05. 2025. у 12:06

ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА, НАПАДНУТ ТАКМИЧАР: "Дигнуто" 1.300 полицајаца, почели нереди - ехо рата на улицама Базела (ФОТО)
КАКО би обезбедиле сигурност током Евровизије, у светлу повећаног ризика од терористичких акција, швајцарске власти су ангажовале више од 1.300 полицајаца, уз додатне снаге из швајцарске војске, као и из суседних земаља - Немачке и Француске.
12. 05. 2025. у 15:25 >> 16:10
Коментари (0)