"МОЈКОВАЦ ЧЕКАЈУ БОЉИ ДАНИ": Веско Делић, будући градоначелник се огласио након победе на изборима (ВИДЕО)
У ШТАБУ коалиције "За будућност Мојковца" славље после избора, а Веско Делић, будући председник ове општине каже да Мојковац чекају много бољи дани.

Foto: Printskrin Youtube/Pogled
- Оно што ме одушевљава је да смо вечерас остварили врло тешку победу. Победа над ДПС-ом у Мојковцу је нешто што је много теже него што смо урадили на парламентарним изборима. Највише ме радује што смо успели да освојимо осам мандата и сигуран сам да ћемо имати градоначелника из наших редова када се буде конституисала власт.
Делић је додао да ће већ од следеће недеље започети разговоре са традиционалним коалиционим партнерима о формирању власти на поштен и демократски начин.
- Мојковац сигурно чекају бољи дани, народ и грађани Мојковца да не очекују нешто боље не би нам указали подршку. Мојковчани, заслужујете власт коју ћемо формирати врло брзо - рекао је Делић.
Препоручујемо

ДПС ТОНЕ: Небојша Медојевић слави после резултата избора у Мојковцу!
05. 12. 2021. у 21:56

ПРВИ РЕЗУЛТАТИ ИЗБОРА У ЦРНОЈ ГОРИ: ДПС поражен после 16 година
05. 12. 2021. у 21:14 >> 22:27

(МАПА) КРАЈЕМ ЛЕТА ЧЕКА НАС КАТАСТРОФА: Морске температуре на рекордном нивоу, велики ризик од разорних олуја
ИСТОРИЈСКИ топлотни талас који је захватио Медитеран и Европу подигао је температуру мора на рекордне нивое, повећавајући ризик од разорних поплава и екстремних временских непогода широм јужне Европе у наредним месецима, пише сајт Severe Weather Europe.
01. 07. 2025. у 13:58

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)
МНОГИ га сматрају најбољим израелским шпијуном икада. Са лажним идентитетом сиријског муслимана рођеног у Либану, Ели Коен је имао један циљ - да као оперативац Мосада сазна поверљиве информације које ће користити Израелу.
01. 07. 2025. у 12:48
Коментари (0)