ПРОНАЂЕН ОТЕТИ МЛАДИЋ: Осумњичени за киднаповање К. Б. ухапшен, потрага за још двојицом
ПОДГОРИЧКА полиција ухапсила је 29. годишњег К.Б. осумњиченог за отмицу А.Г. и недозвољено држање оружја и експлозивих материја.
Фото: Весна Радојевић
Како је саопштено званично из Управе полиције, предузимајући оперативне мере и радње службеници полиције су дошли до сумње да К.Б. у својој кући у насељу Коник са још две непознате особе мимо његове воље држао оштећеног вршећи на тај начин притисак на његовог брата да им исплати 35.000 еура.
-Поступајући по наредби судије за истрагу, обављени су претреси на три локације којом приликом су припадници полиције је у кући К.Б. затекли отетог А.Г. и осумњиченог К.Б, саопштено је из полиције.
Претресом стана пронађена је и одузета ручна бомба, мања количина марихуане, док су одузета возила „BМW М5" и „Porche Cayenne".
БОНУС ВИДЕО: ОПСАДНО СТАЊЕ У НОВОМ ПАЗАРУ - Полиција блокирала град после пуцњаве
Препоручујемо
НА ЖАБЉАКУ 64 ЦЕНТИМЕТРА СНЕГА: Високи наноси и у Колашину, за дочек без падавина
22. 12. 2021. у 09:12
ШТА СПРЕМАЈУ БРИТАНЦИ НА БАЛКАНУ: Специјалац одржао састанак са војим лидерима Албаније, Црне Горе, БиХ, Македоније и Приштине
СПЕЦИЈАЛНИ изасланик Велике Британије за Западни Балкан Карен Пирс организовала је састанак са војним лидерима Албаније, Црне Горе, Северне Македоније, БиХ и самопроглашеног Косова, које је представљао заменик команданта КБС-а генерал-мајор Енвер Чикаћи.
13. 11. 2025. у 15:48
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата
ДАРКО Тешић, који стоји иза популарног Инстаграм профила „Балканац у Немачкој“ недавно је објавио видео који је привукао велику пажњу пратилаца, а у њему на духовит и искрен начин дели своја запажања о животу у Немачкој.
13. 11. 2025. у 18:15
Коментари (0)