МИЛАН КНЕЖЕВИЋ О НОВОМ ПОРАЗУ ДПС-а: Честитао Демократама и покрету УРА
ЈЕДАН од лидера ДФ Милан Кнежевић је данас честитао покрету УРА и Демократама након још једног пораза Мила Ђукановића.
Фото: ЕПА/Борис Пејовић
- Честитам Ури и Демократама што су братским снагама данас на Цетињу зауставили ДПС да преузме Престоницу. Сад је обавеза да се договоримо на државном нивоу још већа. Народ нас гледа - написао је Кнежевић на твитеру.
Он је то написао као реакцију након пораза Мила Ђукановића и његове ДПС, после избора Милене Вујачић, са листе Стара гарда ЛСЦГ, за председницу Скупштине Престонице Цетиње.
Она је на ту функцију изабрана гласовима одборника своје листе, СДП и Демократа и УРА, победивши кандидаткињу ДПС Дејану Диздар.
БОНУС ВИДЕО: СЛАВЉЕ У МОЈКОВЦУ: ДПС коначно пао!
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)