УПРАВА ПОЛИЦИЈЕ: Изборни дан у Улцињу и Беранама протекао мирно, није било хапшења
ИЗ УПРАВЕ полиције су саопштили да је са становишта јавног реда и мира, изборни дан у Беранама и Улцињу протекао мирно и није било регистрованих кривичних дела у вези са злоупотребом изборних права.
Фото УП
Навели су да нису лишили слободе било кога.
- Службеници Управе полиције су у Улцињу, предузимајући редовне полицијске активности, легитимисали пет особа и од пет грађана прикупили обавештења (при чему су тројица били међу легитимисанима). У Беранама су од шест особа прикупили обавештења у својству грађана, легитимисали две особе и извршили један претрес стана, саопштено је из Управе полиције.
У саопштењу се закључује: "Припадници Управе полиције су током одржавања локалних избора у Беранама и Улцињу поступали законито и професионално, а све у циљу обезбеђења једнаке заштите личне и имовинске сигурности грађана, права и слобода".
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)