"ЂУКАНОВИЋ ОСТВАРУЈЕ АЛ КАПОНЕОВ САН" Медојевић - "Црна Гора и мафија не могу живети заједно"

Новости онлајн

06. 04. 2022. у 22:13

ПРЕДСЕДНИК Покрета за промјене (ПзП) и један од лидера Демократског фронта (ДФ), огласио се поводом тврдњи да је син бивше председнице Врховног суда Весне Меденице умешан у криминалне радње.

ЂУКАНОВИЋ ОСТВАРУЈЕ АЛ КАПОНЕОВ САН Медојевић - Црна Гора и мафија не могу живети заједно

Новости

- Син челнице тужилаштва и правосуђа мафијаш. Шверц дрога и цигарета уз помоћ ДПС-а. И са овима Дритан и Јоковић хоће да праве „европску“ Владу“ - истакао је Медојевић.

Он је напоменуо да је Ђукановић од Црне Горе направио Колумбију на Јадрану,

- Многи су се смејали мојим анализама, истинама које сам износио годинама, деценијама. ДПС је политичко крило мафије. Треба га забранити, функционере који су умешани у криминал похапсити, опљачкану имовину вратити народу и држави. Ђукановић је корупцијом разорио институције система. Ми немамо ни полицију, ни тужилаштво ни судове. Ни Владу ни Скупштину. То су само зграде. У њима нема правде, патриотизма ни закона. Само хаос и неред. Погледајте ко нам је водио тужилаштво и правосуђе. Мафија.  Ђукановић је остварио сан Ал Капонеа. Уместо да убијају политичаре, тужиоце и судије, мафија их именује и плаћа - нагласио је Медојевић.

Foto: Printskrin Youtube/Novo jutro

Медојевић је позвао Дритана Абазовића и Владимира Јоковића да “након објављивања доказа о мафијашкој природи ДПС, прекину преговоре о мањинској Влади са мафијом и врате се договорима са победницима избора 30.08.2020. о формирању техничке Владе за припрему избора“.

- Црна Гора и мафија не могу живети заједно. Неко ће морати да победи. Ја сам за победу Црне Горе - закључио је Медојевић.

(Борба.ме)

БОНУС ВИДЕО:

ЦРНА ГОРА ПАМТИ: Никшићани скупом подсетили на НАТО агресију пре 23 године

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

„УЖИВАЈ, РЕЦИКЛИРАЈ И ОДГОВОРНО КОНЗУМИРАЈ“ порука Апатинске пиваре са 31. Дринске регате