УСТАЈ, ЕСКОБАРЕ ПАБЛО, ДА ВИДИШ ЧУДО: Медојевић о случају Меденица - "ДПС куповао сељаке кокаином" (ВИДЕО)

ЛИДЕР Покрета за промјене и један од вођа Демократског фронта Небојша Медојевић коментарисао је на свом Твитер налогу наводне нарко-активности Милоша Меденице, сина председнице Врховног суда.

УСТАЈ, ЕСКОБАРЕ ПАБЛО, ДА ВИДИШ ЧУДО: Медојевић о случају Меденица - ДПС куповао сељаке кокаином (ВИДЕО)

Фото: ТВ Пинк принтскрин

- Јутрос смо сазнали да је син Председнице Врховног суда нарко-дилер и да су се у кампањама ДПС по селима око Колашина куповали сељаци кокаином. Уз подршку мурије. Акција се звала "Бијели мрс". Устај Ескобаре Пабло да видиш чудо. Цело село шмрче бело - написао је Медојевић на Твитеру.

Он је уз тај коментар окачио и песму Ди-џеј Крмка "Цело село шмрче бело". Медојевић је и синоћ коментарисао овај случај.

- У Црној Гори кад ти треба кокаин, ти се одмах обратиш у Врховни суд, Врховно државно тужилаштво. Ђеца раде, а родитељи их штите. Сигурица. Кад би Ескобар Пабло могао да види како ђеца судија и тужилаца ваљају робу? А ЕУ и САД их штите. Све наопако - написао је синоћ Медојевић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ПИШИТЕ ДА САМ НАЈГОРИ ТРЕНЕР! Ергин Атаман ударио и на српске медије након пораза Панатинаикоса од Олимпијакоса (ВИДЕО)