ЦРНА ГОРА УСВОЈИЛА САНКЦИЈЕ ПРЕМА РУСИЈИ: Срамна одлука владе у Подгорици
ВЛАДА Црне Горе у техничком мандату усвојила је на данашњој седници пакет рестриктивних мера према Русији, саопштио је потпредседник и мандатар Дритан Абазовић.

Фото УРА
Вицепремијер Дритан Абазовић саопштио је да је Влада Црне Горе усвојила пакет рестриктивних мера према Русији. Абазовић је ту информацију објавио на свом Твитер налогу.
- Управо усвојен пакет рестриктивних мјера према Русији! Хвала свим министрима на сарадњи! - написао је Абазовић.
Иначе, Влада Црне Горе је до сада више пута покушавала да уведе санкције Русији, па је чак на једном од заседања замало дошло до физичког обрачуна Кривокапића и министра спољних послова Ђорђа Радуловића.
Данашњој седници је председавао Абазовић, који је захвалио на сарадњи свим министрима, Влади, генералном секретару НАТО-а Јенсу Столтенбергу, НАТО-у и делегацији Европске уније у Црној Гори.

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"
НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.
20. 10. 2025. у 18:59
Коментари (0)