БУДВА: Казна затвора од 15 дана због вожње у алкохолисаном стању
ЗБОГ вожње у алкохолисаномстању, Будванин по хитном поступку осуђен.
Фото: Управа полиције Црне Горе
Судија Суда за прекршаје у Будви Надија Хасанбеговић је у хитном поступку окривљеном Л.С. (56) из Будве изрекла казну затвора у трајању од 15 дана, због вожње под дејством алкохола у концентрацији од 2,17 промила алкохола у организму.
Окривљени је од стране службеника ОБ Будва контролисан на Јадранском путу код хотела ‘Парк’ 19. априла у вечерњим часовима, када му је помоћу алкометра и установљена наведена концентрација алкохола у организму.
- Изречена му је и заштитна мера забране управљања путничким моторним возилима у трајању од 4 месеца, као и три заштитна бода - навео је председник Суда за прекршаје у Будви.
БОНУС ВИДЕО:
ВЕСНА МЕДЕНИЦА СТИГЛА У СДТ: Бивша председница Врховног суда стигла на саслушање
Препоручујемо
ДПС ПРЕТИ ЗБОГ ТЕМЕЉНОГ УГОВОРА: Неће пристати на потписивање споразума са СПЦ
20. 04. 2022. у 13:01
ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59
СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38
СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)