УГАШЕН ПОЖАР У БАРУ: Ватрогасци се изборили са ватреном стихијом, ветар им отежавао посао

Б. Дабић

12. 06. 2022. у 22:21

Пожар који је пламтио на 20-так метара од објеката у центру Бара, вечерас су угасили барски ватрогасци.

УГАШЕН ПОЖАР У БАРУ: Ватрогасци се изборили са ватреном стихијом, ветар им отежавао посао

Фото: Б. Д.

Пожар  је избио  данас у 17.10 избио на локалитету иза Средње стручне школе и Института  за субтропске културе, а захватио је ниско растиње и суву траву на оближњој ливади.

Према првим проценама ватрогасаца, пожар је био на површини од 2000 квадрата, али је његово гашење отежавао јак северни ветар.

Руководилац Службе за заштиту и спашавање Бар Дарко Видаковић потврдио је  да је пожар угашен.

Током пожара, густи дим је прекривао овај део града.

БОНУС ВИДЕО:

СПРЕЧЕНА НЕСРЕЋА У ЗЕМУНУ: Брзом акцијом ватрогасаца локализован пожар у магацину

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТО ЈЕ ИСТИНА Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

"ТО ЈЕ ИСТИНА" Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан назвао је на друштвеној мрежи Икс организацију УСАИД чудовиштем створеним да сломи, сруши и нагриза слободу и независност нација, након чега је милијардер Илон Маск на то одговорио "истина".

23. 02. 2025. у 15:10

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници