БЛОКАДА ОДГОВОР НА ИГНОРИСАЊЕ: Протест бивших радника "Вектре Јакић"
БИВШИ радници "Вектре Јакић", њих двадесетак, поново су јуче протестовали испред седишта пљеваљске локалне управе како би скренули пажњу на ситуацију у којој се налазе више од три године, након што је средином децембра 2018. прекинута производња, а сви запослени без измирених заосталих дуговања упућени на биро рада.

Фото М. Дробњак
Представник радника Жарко Мазалица казао је да од власника Драгана Брковића траже да им исплати заостале зараде и повеже радни стаж, а од државе да нађе начин и покрене производњу у највећем и најмодернијем дрвопрерађивачком предузећу у Црној Гори и окружењу.
Радници су најавили да ће, уколико им се нико од представника Владе у најскоријем периоду не обрати, блокирати пут који пролази изнад фабрике односно путни правац Пљевља - Жабљак.
Препоручујемо

АМБАСАДОР СРБИЈЕ БОЖОВИЋ: Отварање ауто-пута добра прилика да Вучић посети Црну Гору
26. 06. 2022. у 13:46

РУЉА ИЗВУКЛА БРИТАНЦА ИЗ СТАНИЦЕ И ЗАПАЛИЛА ГА: Полиција није реаговала из страха за сопствену безбедност
БРИТАНСКИ држављанин преминуо је од последица тешких опекотина након што га је, према наводима локалних медија, група људи извукла из полицијске станице и запалила на улици, јавља Скај њуз.
22. 04. 2025. у 12:01

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

Халид Бешлић "тежак" 13 милиона €, а живи од кирије - "увалио" се у кредит
"САДА изнајмљујем све и живим од кирије, тако је најбоље."
21. 04. 2025. у 18:56 >> 18:56
Коментари (0)