СПАСЕНИ НЕМАЦ И ДВОЈЕ ЧЕХА: Две драме са сречним епилогом на подручју Вусања испод Проклетија
ПРИПАДНИЦИ Горске службе спашавања (ГСС) Црне Горе окончали су у понедељак вече успешно потражну акцију у реону Вусања, недалеко од ГусињА.

Горска служба спашавања ЦГ
Како је саопштено из ГСС, двоје држављана Чешке се изгубило током планинарења у реону Вусања.
- Путем ОКЦ 112 Директората за заштиту и спашавање МУП-а упућен је позив за помоћ од стране двоје држављана Чешке. Они су се током планинарења изгубили на поменутом локалитету - навели су из ГСС на Фејсбуку.
"Новости" сазнају, да су Чеси, младић и девојка пронађени око 23 сата у околини Вусања.
Неколико сати раније спасиоци су интервенисали такође у близини Вусања у оодножју Проклетија, где је држављанин Немачке, приликом планинарења у оравцу Албаније, иначе дијабетичар, изгубио свест.
На сву срећу, водич је имсо сателитски телефон па су алармирани спасиоци из Плава, који су Немца пребацили у Вусање.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)