ПАНИКА НА ЦЕТИЊУ НАКОН МАСАКРА: Полиција се већ два сата не оглашава, колају гласине о великом броју убијених (ФОТО)
У ПУЦЊАВИ која се данас догодила на Цетињу, када је Вук Бориловић (34) отворио ватру на суграђане, убијено је према последњим информацијама најмање пет особа.

Фото: Светлана Ђокић
На Цетињу влада стање панике, зато што се Управа полиције не оглашава ни више од два сата након трагедије, и колају гласиине о великом броју убијених.
Три особе са повредама опасним по живот су хоспитализоване, и у току су хируршке интервенције како би се спасли животи.
Једна особа рањена у пуцњави хитно је после збрињавања у Општој болници на Цетињу транспортована у Клинички центар Црне Горе у Подгорици.
Бориловић је спречавао Хитну помоћ да приђе повређенима.
Није познато да ли је нападач извршио самоубиство након злочина или га је убила полиција.
Један припадник полиције је тешко рањен у главу.
Он је око 16 часова запуцао из ватреног оружја на суграђане иза зграде Владиног дома.
Узрок злочина је породични сукоб.
Препоручујемо

ОВО ЈЕ ЋЕРКА ЈОВАНА МЕМЕДОВИЋА: Ретко је виђамо, а краси је ИЗРАЗИТА лепота
09. 08. 2022. у 08:33

БОРБА ЗА ЖИВОТ У ЦЕТИЊСКОЈ БОЛНИЦИ: Лекари оперишу тешко рањене у масакру (ФОТО)
12. 08. 2022. у 18:09

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (1)