"СКИНУЋУ И ЈА РУКАВИЦЕ!" Кентера прети Дритану Абазовићу
СМЕЊЕНИ вршилац дужности директора Агенције за националну безбедност Саво Кентера казао је да је његова смена "показатељ куда држава иде".
Фото Влада ЦГ
- Неке ствари морају да се мењају како Црна Гора не би скренула са евроатлантског пута, рекао је Кентера на будванском форуму додајући да премијер Дритан Абазови приликом јутрошњег разговора "није смео у очи да му каже да ће бити смењен".
-То говори о храбрости премијера који није могао то да ми саопшти у очи. Рекао је толико тога о себи и каква је влада и куда земља иде, нека му је са срећом, додао је Кентера и поручио:
- Нећемо стати, неће се Црна Гора предати. Ово је показатељ да су рукавице потпуно скинуте и нико не треба да има дилему. Сад ћемо и ми играти, скинућу рукавице па шта ко понесе, улозорио је Кентера.
БОНУС ВИДЕО - ДЕСИЛО СЕ ПРЕ 36 ГОДИНА: Храбар потез Милутина због ког је добио награду Вечерњих новости
Препоручујемо
ВИКЕНД ХОРОСКОП: Лавове једна особа жели само за себе, пред Овновима буран викенд
07. 10. 2022. у 13:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РУСИЈА СЕ ХИТНО ОГЛАСИЛА О СРБИЈИ: Песков коментарисао однос Москве и Београда
РУСИЈА и Србија имају партнерство које омогућава Москви и Београду да разговарају о најхитнијим питањима, али Србија бира свој пут развоја, изјавио је Дмитриј Песков, портпарол руског лидера.
05. 06. 2026. у 11:49
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)