КИРИЈЕ И КВАДРАТИ СКОЧИЛИ: Све више странаца има некретнине у Црној Гори
ПРЕМА најновијим подацима Управе за катастар и државну имовину у Црној Гори некретнине има више од 23.000 странаца.
Фото: В. К.
Из агенција за промет некретнина кажу да странци преко њих купују станове у Подгорици, али не у значајној мери.
Како је пренела ТВ Вијести, велики број њих их, међутим, узима у закуп и спремни су да плате доста, због чега су кирије у последње време знатно скочиле.
БОНУС ВИДЕО - Како је пао Мило Ђукановић?
Препоручујемо
КО ЈЕ ЖЕНА СРПСКОГ СЕЛЕКТОРА? Сантарели је тренирао лепу одбојкашицу, а затим је оженио
15. 10. 2022. у 19:26 >> 21:07
РУСИ ОБЈАВИЛИ СПИСАК НАЈВЕЋИХ НЕПРИЈАТЕЉА: Ево на ком је месту Хрватска
РУСКИ ски лист „Взгљад“ саставио је и у уторак објавио „Рејтинг непријатељских влада“ како би показао разлику између држава које се свесно супротстављају Русији и оних које су на ту одлуку „против њихове воље натерале спољнополитичке околности“, преноси Слободна Далмација.
14. 11. 2025. у 16:54
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
Полиција улетела на свадбу, ХАПСИ МЛАДУ - а тек објашњење! Ово је ЛУДНИЦА (ВИДЕО)
ЧАК и на најлепшим свадбама понекад се десе непредвиђене ситуације, ситне грешке или чак већи инциденти.
14. 11. 2025. у 16:23
Коментари (0)