КНЕЖЕВИЋ: ДПС и СДП склизнули у екстремизам
МИЛАН Кнежевић поручио да ДФ остаје доследан свим иницијативама које су поднели.
Милан Кнежевић, Фото Скупштина ЦГ
- Данас је читава јавност имала прилику да се увери да је Демократска партија социјалиста са Социјалдемократском партијом доминантно склизнула у екстремизам и да је ово што се десило данас наставак протеста на којем се претило српском народу истеривањем - оценио је један од лидера Демократског фронта Милан Кнежевић, додајући да су се чуле ксенофобне поруке упућене неистомишљеницима.
- Ово је порука и међународним партнерима јер је Ђукановић показао да не жели консензус који би требало да резултира изласком из кризе. ДФ је завршио са иницијативама које би биле упућене свима „јер је ДПС одабрао ванинституционални начин борбе. То је легитимно, али смо ми дужни да то констатујемо - рекао је Кнежевић.
Кнежевић је подсетио да су и летос разговарали о избору судија, али да се од тог договора одступило.
- Што се нас тиче остајемо привржени потпису 41 посланика и чињеници да је потребно да (Миодраг) Лекић добије мандат. Остајемо доследни сви иницијативама које смо поднели укључујући и Закон о председнику - нагласио је Кнежевић.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (0)