ДИЛОВАО ОПИЈАТЕ: Хапшење у Бијелом Пољу, у стану пронађено осам паковања кокаина
ТОКОМ активности на сузбијању тзв. уличне продаје дроге полиција је у Бијелом Пољу ухапсила М.К. (39).

Фото: Твитер Упрва полиције Црне Горе
Он је ухапшен по налогу Вишег државног тужилаштва у Бијелом Пољу, због сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња, држање и стављање у промет опојних дрога.
- Полиција је поступајући по наредби судије за истрагу извршила претрес стана и других просторија које користи М.К. и том приликом пронашла и одузела мање паковање са садржајем марихуане, осам мањих паковања са садржајем кокаина и 12 таблета са листе опијата - саопштила је Управа полиције Црне Горе.
Препоручујемо

СТРАВИЧНА СЦЕНА У БЕЧУ: Ирачани силовали девојчице у стану, међу њима и малолетник
12. 11. 2022. у 13:34

ЖЕНИО ЈЕ ДВА ПУТА Пиксијева жена: "Сви знају да је наш брак био турбулентан" (ФОТО)
15. 11. 2022. у 21:31

ПИТАЊЕ ЈЕ ДАНА КАДА ЋЕ ОТВОРЕНО ДА УБИЈАЈУ НА УЛИЦИ Вучић: Земља нам је у великој опасности, банда влада улицама! Победићемо ово зло заједно
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се нацији из Палате Србија после четири дана узастопног блокадерског дивљања и напада на објекте, полицију и грађане. Поручио је да је питање дана када ће блокадери да отворено убијају на улици, јер им је само то преостало. Рекао је да ће се у наредним данима чинити да се држава повукла, а онда ће показати сву своју одлучност и искористити сва средства на располагању да се врати поредак и мир у земљу. Са народом и грађанима заједно, победићемо ово зло, поручио је Вучић.
17. 08. 2025. у 12:14 >> 12:44

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

"ПРОМЕНИО ЈЕ ЛИЧНИ ОПИС": Жељков син тврдио да му је отац жив
МНОГЕ је изненадила изјава најстаријеф сина Жељка Ражнатовића Аркана, Михајла да је његов отац жив.
17. 08. 2025. у 16:16
Коментари (0)