НА ЧАСУ НАВИЈАЛИ ЗА СРБИЈУ: Наставница Економске школе у Подгорици постала јунакиња на друштвеним мрежама
ЗБОГ фудбалске репрезентације Србије у 90 минута стала је сва љубав према "орловима" код једне наставници Економске школе у Подгорици која је на импровизованом видео биму у учионици ученицима пустила снимак утакмице Србија-Камерун!

Фото: Принтскрин Јутјуб Антена М
Снимак је објавио неко од присутних ђака и за кратко време постао хит на мрежама.
Док навијачи Србије славе гест наставнице, други је куде.
-Док она „четује“ на телефону, ђацима је пустила утакмицу Камерун-Србија - написао је читалац портала Антена М уз снимак који је послао тој редакцији.

ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама
ДЕВОЈКА Милана Мишић (26) из Шида трагично је преминула 15. јула, а на вечни починак испраћена је два дана касније у пратњи неутешне породице, пријатеља, рођака и многобројних суграђани који се данима од ње опраштају на друштвеним мрежама.
27. 07. 2025. у 08:48

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво
НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.
25. 07. 2025. у 08:55
Коментари (3)