САД ПРЕТЕ МАНДИЋУ И МЕДОЈЕВИЋУ: Комите удариле и остале функционере Демократског фронта
ОСОКОЉЕНЕ комите пуштањем на слободу Ивана Гардашевића на друштвеним мрежама пренели су своје активности.
Фото: В. К.
На Твитеру су кренула позивања да се исто уради и другим посланицима ДФ-а Андрији Мандићу, Милуну Зоговићу, Славену Радуновићу и Јовану Вучуровићу!
Особа која се крије иза профила Анакин на Твитеру прва је објавила твит у којем истиче да подржава малтретирање посланика ДФ-а.
Препоручујемо
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо
УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.
20. 04. 2026. у 20:41
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"
ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.
22. 04. 2026. у 08:44
Коментари (0)