„УСТАВНИ ПУЧ ПО НАЛОГУ ИЗ БЕОГРАДА“: Драгиња Вуксановић Станковић – Нећемо дозволити окупацију Црне Горе (ВИДЕО)
ПОСЛАНИЦА Драгиња Вуксановић Станковић, након гласања о уставним судијама, придружила се грађанима окупљеним испред Скупштине.

И.Д.С.
За уставни пуч, како назива измене Закона о председнику, а о којим ће се данас гласати, оптужила је председника Србије, Александра Вучића.
Вуксановић Станковић је казала да је неће изненадити ако Закон о председнику добије већину, јер очекује да се подржи све што је супротно интересима Црне Горе.
Поручила је да, ако закон прође, свакако неће дозволити "окупацију", а о даљим корацима у том случају ће се накнадно изјаснити.
- Они раде по налогу Александра Вучића директно. Не могу да верујем да неко ко воли своју државу, може ово да ради својој држави, ово ке уставни пуч - поручила је посланица.

ДАЊУ САМ МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, НОЋУ СТРИПТИЗЕТА: "Мушкарци ме се превише плаше, сама сам последњих седам година" (ФОТО)
ЖЕНА по имену Хејли Хупер открила је да јој самопоуздање „уништава“ љубавни живот јер мушкарци сматрају да је „превише застрашујућа“.
23. 05. 2025. у 18:06

ХРВАТ ПОГИНУО НА ФРОНТУ У УКРАЈИНИ: Био официр француске војске, борио се у Луганску
ТОНИ Херцег, Хрват из Босне и Херцеговине и официр француске војске, погинуо је 6. маја у Луганској области у Украјини.
23. 05. 2025. у 17:00
Коментари (2)