ТУЖБА ПОСЛЕ ПРЕДЛОГА ЗА РАЗРЕШЕЊЕ: ДПС би да смени Марка Ковачевића, он прети суђењем због "повреде слободе изражавања"
ПРЕДСЕДНИК Општине Никшић Марко Ковачевић саопштио је да ће поднети тужбу против одборника ДПС и чланова ОО ДПС Никшић за повреду слободе изражавања националне и етничке припадности.

Фото: Принтскрин
Оваква реакција Ковачевића је уследила након што су из Општинског одбора ДПС поднели предлог за његово разрешење.
- Надам се да ће их након пресуде лепо угостити у затворским јединицама у Спужу или у Мојковцу где ће имати прилике да се добро замисле над својим досадашњим нацифашистичким деловањем према Србима и православним хришћанима у Црној Гори - поручио је Ковачевић.
БОНУС ВИДЕО - ЗБОГ НАПАДА НА ЛЕКАРЕ ХИТНЕ: У Црној Гори протести запослених у Заводу за хитну медицинску помоћ
Препоручујемо

И ПЉЕВЉА СПРЕМНА ЗА СРПСКУ НОВУ: Програм на градском тргу, литургија и молебан у храму
11. 01. 2023. у 19:44

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (0)