ПОСКУПЉЕЊА У ЦРНОЈ ГОРИ: Колико ће коштати литар бензина и еуродизела
ОД последњег фебруарског дана у Црној Гори ступају на снагу нова поскупљења нафтиних деривата.
фото: Б.Д.
Бензин и еуродизел од 28. фебруара биће скупљи од седам до 11 центи, док ће цена лож уља остати непромењена, саопштено је из Министарства капиталних инвестиција.
Еуросупер 95 и 98 поскупиће десет, односно 11 центи, и у наредних 15 дана коштаће 1,55 евра односно 1,6 евра. Цена еуродизела биће већа седам центи и износиће 1,48 евра.
Лож уље ће и даље коштати 1,45 евра.
Последње промене цена горива биле су 14. фебруара, када су све врсте горива појефтиниле три до 12 центи.
Према одредбама Уредбе о начину образовања максималних малопродајних цена нафтних деривата, наредни обрачун би требало да се обави 13. марта, док ће евентуално измењене вредности нафтних деривата важити од 14. марта.
Препоручујемо
ЗА ВЛАДАВИНУ ПРАВА: Андрија Мандић поздравио деблокаду Уставног суда
27. 02. 2023. у 17:21
ЗАВИЧАЈНА ТРЕПЗА, ПЕСМА И ИГРА: У Сомбору одржано традиционално "Црногорско вече"
27. 02. 2023. у 13:39
РУСИ ОБЈАВИЛИ СПИСАК НАЈВЕЋИХ НЕПРИЈАТЕЉА: Ево на ком је месту Хрватска
РУСКИ ски лист „Взгљад“ саставио је и у уторак објавио „Рејтинг непријатељских влада“ како би показао разлику између држава које се свесно супротстављају Русији и оних које су на ту одлуку „против њихове воље натерале спољнополитичке околности“, преноси Слободна Далмација.
14. 11. 2025. у 16:54
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
Полиција улетела на свадбу, ХАПСИ МЛАДУ - а тек објашњење! Ово је ЛУДНИЦА (ВИДЕО)
ЧАК и на најлепшим свадбама понекад се десе непредвиђене ситуације, ситне грешке или чак већи инциденти.
14. 11. 2025. у 16:23
Коментари (0)