НАКОН што победим на председничким изборима, треба да се потрудимо да потврдимо своју снагу и победом на парламентарним изборима, да стабилизујемо ову земљу и да наставимо да је водимо путем даљег европског развоја - казао је председнички кандидат Демократске партије социјалиста Мило Ђукановић, на трибини у Андријевици.
НАЈКАСНИЈЕ до јуна Влада Црне Горе требало би да донесе одлуку да ли ће ваздушним лукама управљати држава или ће их на 30 година дати концесионарима. Из Синдиката Аеродрома Црне Горе захтевају заштиту државних ресурса и права запослених.
ДОК мајке прете протестима уколико се не повећају накнаде које примају по основу рођења троје и више деце, скупљају се потписи да им се ово примање укине.
На другој лицитацији одржаној у канцеларији јавне извршитељке Јасминке Бајовић, хотел „Игало“ продат је за 11,3 милиона евра власнику фирме Херц градња, Братиславу Пиџули.
Коментари (0)