"МИЛА У РОДНОМ ГРАДУ ЧЕКА ПОРАЗ": Председнички кандидат Алекса Бечић одржао конвенцију у Никшићу (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИЧКИ кандидат Демократске Црне Горе Алекса Бечић послао је из Никшића са победничке конвенције поруку Милу Ђукановићу да га у родном граду 19. марта чека пораз.

V. K.
- Ово су избори између онога што јесмо и онога што као народ никада нисмо желели. Ово су избори између прошлости и будућности, страха и наде. Нећу се уморити као председник државе, радићу дан и ноћ - поручио је Бечић.
Лидер Демократа је спреман да гради мостове чврстих стубова.
- Нисам спреман да се придружим онима који су опљачкали државу, атаковали на наше браћу и сестре. Да ли се онда пријатељем може звати онај од кога се пола Црне Горе бранило? Не можете своје прогонитеље називати својим пријатељима. Били смо жртве једног ужасног ДПС система - навео је Бечић.
Он је подсетио на сва непочинства владавине Мила Ђукановића.
-Уништио је привреду, опљачкао имовину, задужио земљу, обесправио наш народ. И он говору о благостању. У том благостању живе он и његови пријатељи из криминалног миљеа - казао је Бечић.
На крају је Никшићанима поручио:
-Изборићемо се! Части ми.
Потпредседник Демократа Момо Копривица казао је да су поткресана крила криминалној хоботница.
-Једино је Алекса Бечић у стању да победи главу хоботнице - казао је Копривица.
Препоручујемо

МИЛО ЂУКАНОВИЋ У ХЕРЦЕГ НОВОМ: Нема дилеме – победићу противкандидате 19. марта
08. 03. 2023. у 16:36

КОМИТЕ НАСРНУЛЕ НА МИЛАТОВИЋА: Инцидент на Цетињу после трибине (ВИДЕО)
10. 03. 2023. у 18:11

ШПАНИЈА ПРОГЛАСИЛА ВАНРЕДНО СТАЊЕ
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова Шпаније прогласило је ванредно стање након данашњег нестанка струје.
28. 04. 2025. у 21:32

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

НЕ МОЖЕ ДА САКРИЈЕ ТУГУ: Дарко Лазић потпуно сломљен, јавно се огласио (ФОТО)
ПЕВАЧ се присетио свог покојног оца...
28. 04. 2025. у 19:35
Коментари (0)