МИЛАН КНЕЖЕВИЋ ОШТРО ПОРУЧИО ЗДРАВКУ КРИВОКАПИЋУ: За разлику од тебе, нисмо стављали пелене када смо се тукли са Милом
14. 03. 2023. у 15:24
ЈЕДАН од лидера ДФ Милан Кнежевић изјавио је да, за разлику од Здравка Кривокапића, они Мила Ђукановића никад нису уважавали.
Повезане вести

ЗНАЋЕ СЕ КО ЈЕ УБИЈАО И ТУКАО: Скупштина Црне Горе подржала формирање важног анкетног одбора
СКУПШТИНА Црне Горе формирала је Анкетни одбор који ће се бавити "црним тројкама" које су биле задужене за пребијање политичких неистомишљеника бивше власти. За одлуку су гласала 44 посланика док седници због изречених казни нису присуствовали посланици опозиције.
20. 02. 2025. у 20:18В.К.
Најновије из рубрике

ХАПШЕЊЕ НА ЖАБЉАКУ:Пиштољем претио пару у колима
ЗБОГ сумње да је извршио кривично дело угрожавање сигурности, у Основном суду у Пљевљима одређено је задржавање до 72 сата за Б. С. (34) са Жабљака.
28. 04. 2025. у 19:45

ХЕРЦЕГ НОВИ СЕ СЕЋА: Парастос страдалима у Јасеновцу и осталим логорима и стратиштима
У манастиру Савина и ове године служен је парастос страдалима у Јасеновцу и осталим логорима и стратиштима у Другом светском рату.
28. 04. 2025. у 17:53

МУШКАРАЦ СТРАДАО НА "КВАДУ": Несрећа на планини Коњско изнад Берана, дете срећом није повређено
БЕРАНАЦ В.Б. страдао је приликом превртања "квада" на шумском путу према планини Коњско.
28. 04. 2025. у 17:03

ОД ВАНБРАЧНЕ ДЕЦЕ, ДО ПРВЕ БРАЧНЕ НОЋИ: Чедо Баћовић објавио књиге о интригантној теми - љубавном животу Црногорки
ДУГО су Црногорке живеле далеко од остатка света, у црнини, са марамама на глави и тужбалицама које су парале небеса.
28. 04. 2025. у 07:00В.К.

У ИМЕ АНДРИЈЕ МАНДИЋА: Делегација НСД у Доњој Градини на обележавању Дана сећања на жртве геноцида над Србима, Јеврејима и Ромима у НДХ
ДЕЛЕГАЦИЈА Нове српске демократије (НСД), коју су чинили посланик Велимир Ђоковић и председник Општине Пљевља Дарио Вранеш присуствовала је данас, у име председника Андрије Мандића, у Доњој Градини обележавању Дана сећања на жртве геноцида над Србима, Јеврејима и Ромима у НДХ (1941-1945).
27. 04. 2025. у 18:00
MITTA
14.03.2023. 16:34
MILO IMA REZERVNIH LISTICA AKO ZAGUSTI...EVO NJEMU JOS JEDAN MANDAT ,A TAKO IM I TREBA...SAMO DALJE OD SRBIJE
A watchful eye
15.03.2023. 00:24
yes!