КАКО ЈЕ МОГУЋЕ ДА СУ ОВО ПРЕЖИВЕЛИ? Гвоздена греда пала са камиона и прошла кроз њихову шоферку (ФОТО)

Новости онлине

01. 05. 2023. у 16:56

НА путу Будва-Тиват догодила се несрећа у којој су путници имали из једног возила имали невероватно среће.

КАКО ЈЕ МОГУЋЕ ДА СУ ОВО ПРЕЖИВЕЛИ? Гвоздена греда пала са камиона и прошла кроз њихову шоферку (ФОТО)

Архива

Наиме, док су се враћали са одмора, са камиона регистраских ознака БиХ, је пала гвоздена греда која је пробила ветробранско стакло и улетела у возило.

Како преноси Инстаграм страница podgoricki_vremeplov, само пуком срећом нико није повређен.

- Срећом нисмо страдали. У повртаку из Тивта према Будви, пролазио шлепер БиХ таблица и у вожњи искочила му гвоздена цев -  стоји у опису фотографије.

БОНУС ВИДЕО: Пошасти постмодерне - Канадски политичари у штиклама врцкају, све то снима министар саобраћаја

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ФУДБАЛСКИ АС ПОДРЖАО ИРАН, А ОНДА... Није могао ни да сања шта ће да му се деси због тога