"ИЗНИЈЕШЕ ГА НА КАНТ": Погледајте где је завршила Милова слика након завршеног мандата (ФОТО)
НЕКАДАШЊИ председник Црне Горе Мило Ђукановић данас је завршио мандат на највишој државној позицији ове земље, а у суботу, 20. маја, очекује се да формалну дужност председника Црне Горе преузме Јаков Милатовић.

Фото: В. К./Танјуг/ДПС/Служба за односе са јавношћу/Илустрација
- Сложили смо се да је пред Црном Гором пуно изазова и треба да учврсти унутрашњу политичку стабилност и обнови реформе, како би што брже напредовала ка европском циљу. Позиција председника је у тој политици веома утицајна - рекао је Ђукановић поводом одласка са функције председника Црне Горе.
Данас су његов велики портрет из кабинета изнела и унела у аутомобил два мушкарца, а све то овековечено је фотографијом коју је на Твитеру објавио Марко Милачић, председник "Права Црна Гора", уз коментар:
- Па, па.
Испод ове објаве низали су се и неки духовити коментари:
- Изнијеше га на кант.
- Најљепша мајска зора.
- То је само слика, он и даље ради "римоутли".

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"
НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.
20. 10. 2025. у 18:59
Коментари (1)