СТАБИЛНА ВЛАДА ШТО ПРЕ: Јаков Милатовић разговарао са Мирославом Лајчаком
15. 06. 2023. у 19:36
ЦРНА Гора, након парламентарних избора, требало би што прие да добије стабилну проевропску и прореформску владу.
Повезане вести
ЗАКОНИМА ОД ЦРНЕ ГОРЕ ПРАВИТЕ СЕВЕРНУ КОРЕЈУ: Јаков Милатовић позвао страначке лидере на састанак о превазилажењу политичке кризе
ПРЕДСЕДНИК Црне Горе Јаков Милатовић упутио је позив за састанак свим лидерима партија у циљу "изласка из политичке и институционалне кризе и обезбеђења националног јединства зарад завршетка европског пута.
18. 03. 2026. у 15:49
ДРЖАВНИ ВРХ РАТУЈЕ ЗБОГ БЕЗБЕДНОСТИ: Одлука шефа државе да не потпише закон о унутрашњим пословима изазвала буру
ПРЕДСЕДНИК Црне Горе Јаков Милатовић вратио је на поновно одлучивање закон о изменама и допунама закона о унутрашњим пословима, који је усвојила Скупштина минулог петка.
10. 03. 2026. у 17:58В.К.
ОДАКЛЕ ЂУКАНОВИЋУ "ПРВИ МИЛИОН", КАКО ЈЕ ПОБЕГАО МЕДЕНИЦА? Милатовић: Селективна правда гора од највеће неправде (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Црне Горе Јаков Милатовић обратио се јавности снимком на Јутјубу, у ком је поручио да је "селективна правда гора од највеће неправде и да једнако треба проговорити о "непочинствима бивше власти, као и ове данашње".
20. 02. 2026. у 16:02
Најновије из рубрике
МИЛАН КНЕЖЕВИЋ ДОБИО ЈЕЗИВУ ПРЕТЊУ: "Тамо где мислиш да си сигуран, е па ниси..."
ПОСЛАНИКУ и лидеру Демократске народне партије (ДНП) Милану Кнежевићу упућене су нове претње путем друштвене мреже Инстаграм.
14. 05. 2026. у 12:43
КНЕЖЕВИЋ ПОРУЧУЈЕ: ДНП води политику у складу са интересима грађана Црне Горе
ОДБОРНИЦИ Скупштине општине Зета усвојили Декларацију о поништењу одлуке о признању тзв. Косова. Констатовано је да су све досадашње Владе игнорисале већински став грађана Црне Горе и да су Косово и Метохија саставни дио Србије.
14. 05. 2026. у 08:22
"НИЈЕ ДОВОЉНО ДА НА СВАДБАМА ДИЖЕМО ТРИ ПРСТА И ПЕВАМО О КиМ" Кнежевић: Зета је имала моралну обавезу да извуче нож из леђа братске Србије
НАКОН што је Скупштина општине Зета усвојила Декларацију о поништењу признања тзв. Косова на својој територији, покретач ове иницијативе и лидер Демократске народне партије Милан Кнежевић, поручио је да је ово само први корак у "истискању" одлуке из 2008. године.
14. 05. 2026. у 08:02
НОВИ ОБРУЧ ОКО МИЛА ЂУКАНОВИЋА: Какве могу да буду последице одлуке Вишег суда у Подгорици у случају "Телеком Црне Горе"
АФЕРА „Телеком“ која дуго тресе црногорску политичку сцену имаће наставак захваљујући одлуци Вишег суда у Подгорици који је оценио да у овом случају није наступила засзатрелост кривичног гоњења.
14. 05. 2026. у 07:00
ЛИТИЈЕ ПЕЧАТ ПРОМЕНА: Јаков Милатовић на изложби, у сусрет обележавању Дана независности Црне Горе
ПРЕДСЕДНИК Црне Горе Јаков Милатовић у сусрет обележавању Дана државне независности данас је испред зграде Председника у Подгорици отворио изложбу под називом „20 година у 20 слика“ - визуелна историја државе. Изложба је подсетник на најважније тренутке савремене црногорске историје.
13. 05. 2026. у 22:32
Коментари (1)