БАРАНИМА ОДРЕЂЕНО ЗАДРЖАВАЊЕ: Из чиста мира претукли младића из Србије
Баранима А.Ћ. и Р.Б. који су осумњичени да су претукли В. М. на сутоморском шеталишту одређено је задржавање до 72 сата. Двојица Барана су ухапшени након инцидента који се догодио прије две ноћи у Сутомору, и приведени дежурном тужиоцу Основног државног тужилаштва (ОДТ) Бар.
Фото:Илустрација
Из ОДТ Бар је потврђено да су А.Ћ. и Р.Б осумњичени да да починили кривична дела насилничко понашање у стицају са тешком телесном повредом..
На шеталишту у Сутомору двојица насилника, из чиста мира су напали младића из Србије и претукли га. Посијле пребијања убрзо су ухапшени.
Младић је задобио тешке телесне повреде.
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"САМО ЈЕ ПАЛА, КАО ПОКОШЕНА" Страшна трагедија Милоша Бојанића, преминула је у 48. години
ОВАЈ губитак је оставио неизбрисив траг на његову породицу...
03. 04. 2026. у 15:33
Коментари (0)