УХАПШЕН БРАЧНИ ПАР: Снимао сексулане услуге своје супруге, па уцењивали клијента из Хрватске
ПОЛИЦИЈА је ухапсила брачни пар из Тивта због сумње да су уцењивали држављанина хрватске коме је ухапшена пружала сексуалне услуге, а њен супруг снимао. За компромитујући видео-материјал тражили су новац у износу од 250.000 евра.

Фото: Илустрација
Из Управе полиције су потврдили да су Тивћани Т.Х.Ј (40) и Н.Ј. (39) ухапшени због сумње да су уцењивали држављанина Хрватске.
Током истраге полиција је дошла до сазнања да је држављанин Хрватске претходне четири године посећивао Т.Х.Ј. која му је у више наврата пружала услуге масаже и сексуалних услуга, за шта је узимала новчану надокнаду у износу од 100 евра.
- Након извесног времена, у договору са својим супругом Н.Ј., она је почела да уцењује оштећеног тражећи му новац у износу од 250.000 евра, како не би снимљени експлицитни материјал проследила његовој супрузи. Осим тога, она му је упућивала претње по безбедност његове деце - навели су из полиције.
Препоручујемо

ОЈ ЂЕВОЈКО МИЛИЈАНА... Дечак окопава кромпир уз стару црногорску песму (ВИДЕО)
12. 07. 2023. у 15:42

СЕКТОР ГРАНИЧНЕ ПОЛИЦИЈЕ ЦРНЕ ГОРЕ: Линије за грађане доступне 24 сата
11. 07. 2023. у 16:18

ДРАМА НА НЕБУ: Земља која се граничи са Србијом дигла борбене авионе због руских дронова
У РУМУНИЈИ је била проглашена ваздушна узбуна у округу Тулча због масовног напада руских дронова на Украјину, саопштило је данас румунско Министарство одбране.
02. 07. 2025. у 11:13

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)
МНОГИ га сматрају најбољим израелским шпијуном икада. Са лажним идентитетом сиријског муслимана рођеног у Либану, Ели Коен је имао један циљ - да као оперативац Мосада сазна поверљиве информације које ће користити Израелу.
01. 07. 2025. у 12:48
Коментари (0)