БЕСТИДНА ПЉАЧКА У СУТОМОРУ: Жена разбила катанац на цркви и украла новац, полицајци брзо реаговали

Новости онлине

13. 07. 2023. у 20:04

ШЕЗДЕСЕТПЕТОГОДИШЊА жена ухапшена је због крађе новца из помоћног објекта Цркве Светог Јована у Сутомору, саопштила је Управа полиције Црне Горе.

БЕСТИДНА ПЉАЧКА У СУТОМОРУ: Жена разбила катанац на цркви и украла новац, полицајци брзо реаговали

Фото: Профимедиа/Илустрација

Она је, како се сумња, из помоћног објекта Цркве, који служи за паљење свећа и остављање добровољних прилога, уз помоћ физичке снаге и подесног средства поломила катанац и отворила металну кутију одакле је украла око 200 евра.

Жена чији су иницијали М.К. ухапшена је по налогу поступајућег тужиоца у Основном државном тужилаштву у Бару.

Црква Светог Јована налази се у месту Хај Нехај код Сутомора.

БОНУС ВИДЕО: Објављен снимак хапшења убице из Земуна и његових саучесника

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (0)

БУКТИ РАТ АНЕ ИВАНОВИЋ И ШВАЈНШТАЈГЕРА: Немци пишу о њиховом сукобу!