ЗАВРШЕНО ТАКМИЧЕЊЕ У ЛЕЖАЊУ ПОСЛЕ 50 ДАНА: Лидија и Филип издржали најдуже - он на крају испао џентлмен
ТАКМИЧЕЊЕ у лежању у селу Брезна, код Плужина у Црној Гори, завршено је после 50 дана.
Фото: Принтскрин/ Јутјуб/ MediaBiro
До финала су догурали Филип из Мојковца и Лидија из Никшића, а Филип је решио да победу у излежавању препусти Лидији.
Лидија Марковић (23) је освојила 1.000 евра, а њени родитељи су долазили сваког дана и нудили јој 1.000 евра само да устане. Ипак, она је имала свој мотив за победу на такмичењу у лежању.
Лидија је козметичарка из Никшића.
- Дошла сам да уживам, да се одморим. Трудим се да победим - рекла је она раније.
БОНУС ВИДЕО: "УЖИВАМО КАД НАСМЕЈЕМО ЉУДЕ": "Новости" у живописном насељу Срема, јединственог имена
Препоручујемо
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина
МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.
13. 01. 2026. у 10:22
Коментари (0)