ШЕСТА ХАВАРИЈА НА КАНАЛИЗАЦИОНОЈ МРЕЖИ: Отежано функционисање система од Ђеновића до Бијеле
ЗА минуле три године шести пут дошло је до хаварије на потисном каналзиационом цевоводу „Војводића муло“ у Ђеновићима. Због тога ће канализациони систем од овог места до Бијеле наредних дана отежано функционисати.

Foto: ViK HN
Из Техничке службе предузећа Водовод и канализација објашwавају да је до хаварије дошло због лоше изведених радови на изградњи овог хидротехничког објекта.
Дежурне екипе су реаговале у најкраћем року, а неопходно је приступити санацији цевовода у сарадњи са Друштвом за изградњу водоводне и канализационе инфраструктуре.
Санација изискује специфичне отежане услове рада и специјалне материјале па ће потрајати неколико дана.

НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: "Кључан је био позив једног човека"
У ДРАМИ која је привукла пажњу светске јавности, амерички председник Доналд Трамп јуче је на друштвеним мрежама објавио да су Индија и Пакистан, након четири дана жестоких сукоба дуж границе, пристали на „потпуни и тренутни прекид ватре“.
11. 05. 2025. у 10:48

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?
РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.
10. 05. 2025. у 12:06

"ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА?" Јованино питање изазвало смех у студију: "Како да се носе с толиком проблемима..."
ВОДИТЕЉКА Јована Јоксимовић у јутарњем програму на телевизији К1 дотакла се теме Емануела Макрона и спорне ситуације са марамицом и сумњом о употреби опијата, која се проширила друштвеним мрежама.
13. 05. 2025. у 16:57
Коментари (0)