БЛИНДИРАНИ аутомобил са високим степеном заштите,спасао је у понедељак вече у насељу Бајице на Цетињу, Николу Дрецуна и Игора Машановића, који су били у њему у време стравичне детонације, из које су прошли без икаквих повреда, док је аутомобил претрпео мање оштећење.
"ХРАБРОСТ твоја, коју сви добро знају, коштала нас је овога да те изгубимо, јер ниси био неко ко ће да бежи, него брат и друг који никад не оставља људе које воли."
КИША је угасила активне пожаре на територији Подгорице, изузев у селу Милуновићи, где ватрогасци настављају да прате ситуацију. рекао је Бобан Анђушић из црногорске Службе заштите и спасавања.
СИТУАЦИЈА у вези са пожаром у Пиперима у близини Подгорице је критична, а на терену су распоређене све расположиве ватрогасне екипе, изјавио је Милан Радовић из Директората за заштиту и спасавање Црне Горе.
Коментари (0)