ПРЕКИНУТА НАСТАВА У ВИШЕ ОСНОВНИХ ШКОЛА: Поново дојаве о бомбама у Подгорици?

Дејана Калинић
Дејана Калинић

21. 12. 2023. у 09:07

НАСТАВА у више основних школа у Подгорици данас је прекинута због дојава о наводно постављеним експлозивним направама.

ПРЕКИНУТА НАСТАВА У ВИШЕ ОСНОВНИХ ШКОЛА: Поново дојаве о бомбама у Подгорици?

Фото: Б. Д.

Због дојава, настава је прекинута у школама "Максим Горки", "Радојица Перовић", "Павле Ровински", "Сутјеска" и "Марко Миљанов", незванично из надлежних институција сазнају "Вијести".

Настава у Основној школи "Максим Горки" није одржана ни јуче, јер су ђаци враћени кући због претње о наводно постављеној експлозивној направи у тој школи.

БОНУС ВИДЕО: ПОЖАР У ЗРЕЊАНИНУ: Горела бивша текстилна фабрика

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

ИСТИНА О АТЕНТАТУ НА ШЕШЕЉА: Лидер радикала преживео захваљујући пратиоцу